JAUNA GADA 2019

NEW YEAR 2019 IN RIGA|НОВЫЙ ГОД 2019 В РИГЕ


Jaunais gads Jūrmalā! 'Sapņu piepildīšanās nakts'


Jaunais gads Jūrmalā 31.12.2018
 
2017. gadā 31. decembrī no 21:00 līdz 5:00
Jauna gada sagaidīšana Jūrmalā

SAPŅU PIEPILDĪŠANĀS NAKTS
SemaraH Hotel Lielupe
Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala, Latvija
Cena: 160.00 - 200.00 €

 

31. decembrī no 21:00 līdz 5:00 Jaunais gads Jūrmalā SAPŅU PIEPILDĪŠANĀS NAKTS Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala, Latvija Cienījamās dāmas un godātie kungi! Sakiet „Jā!” Visiem saviem sapņiem! Vai vēlaties uzzināt, kāpēc tieši Jaungada naktī Jūsu sapņi var piepildīties ar lielāku varbūtību? Tāpēc, ka Jums ir dota unikāla iespēja pavadīt burvīgu nakti kopā ar pasākuma vadītāju-burvi, teātra un kino aktieri Vadimu Bogdanovu un dubultnieku šova uzvarētāju, Latvijas Merilinu Monro, Olesju Roščinu, zālē „Jūrmala”, viesnīcā LIELUPE HOTEL by SEMARAH.

Viesnīca atrodas Baltijas jūras krastā, tikai dažu simtu metru attālumā no pludmales, klusā Jūrmalas rajonā. No viesnīcas logiem baudāms skaists skats uz dabu un var sajust svaigu un tīru Jūrmalas gaisu. Plašas atpūtas telpas, komfortablas istabas ar balkoniem, uzmanīgs personāls un silta viesmīlība piesaista viesus no dažādām valstīm. Pie viesnīcas ērta autostāvvieta. Jums ir iespēja atbraukt iepriekš vai palikt pēc Jaungada nakts, lai apmeklēt un izbaudīt SPA atpūtas centru, kur var pasūtīt dažādas procedūras.

SPA centrs piedāvā 25 metru baseinu pieaugušajiem un siltu bērnu baseinu, burbuļvannu, saunu, turku pirti, trenažieru zāli, jogu un fitnesu. Organizatori Jauno gadu viesnīcā LIELUPE HOTEL by SEMARAH rīkos jau trešo reizi.

Svētkus apmeklē Latvijas iedzīvotāji un viesi no dažādām valstīm. Lielā zāle „Jūrmala” var uzņemt ap 300 cilvēkiem. Skatuve ar lielu ekrānu, apaļie galdi, gaismas noformējums rada svinīgu neaizmirstamu gaisotni. No restorāna šef-pavāra ir sagatavota īpaša svētku ēdienkarte, daudzveidīgas uzkodas, otrie ēdieni un deserti. Pasākuma viesiem būs iespēja baudīt skaistu dejas izrādi, kura sastāvēs no trim dažādiem blokiem, festivāla ” „Jūras pērle” labāka šova-baleta izpildījumā. Vakara gaitā kaverbends „Prestige” priecēs ar jūsu mīļākiem pasaules hītiem. Pusnaktī, viesnīcas pagalmā, jūs varēsiet redzēt uguns šovu. Vadims Bogdanovs — Daugavpils teātra vadošais aktieris, šogad ir nominēts par labāko teātra galveno vīrieša lomu Latvijā, enerģisks, radošs, kreatīvs un Latvijas Merilina Monro radīs jautru svētku atmosfēru. Neviens nepaliks bez uzmanības un dāvanām!

Jūs gaida daudz pārsteigumu! Un pats galvenais – jaungada loterija, kur var laimēt vērtīgas balvas un dāvanas, kā arī galveno balvu – ceļojums divām personām.

  • 20:00 – viesu ierašanās, welcome drink, fotostūris
  • 20:45 – viesi ieņem savas vietas zālē
  • 21:00 – Svētku programmas sākums Pusnaktī prezidenta apsveikums
  • 02:00 – Diskotēka
  • 05:00 – Pasākuma beigas Var ar bērniem.

 
Tā kā Jaunais gads — ir ģimenes svētki, mēs atbalstām klātbūtni ar bērniem, kuriem tiks aprīkota atsevišķa zāle ar bufeti, izklaides programmu, saldu darbnīca un apsveikumu no Salavecīša. Kamēr Jūs atpūšaties, animatori un audzinātāji pieskatīs jūsu bērnus, kuri ar sajūsmu atcerēsies laimīgus svētkus brīnišķīgā vietā. Pagājušajā gadā pasākumā piedalījās aptuveni 80 bērni līdz 12 gadu vecumam. Bērniem bija jautri lielā draudzīgā kompānijā. Visa vakara garumā notiks foto un video filmēšana, kuru Jūs varēsiet pasūtīt sev par atmiņu. Dress kods. Svinīgs ārējais izskats. Viselegantākie tērpi būs nominēti ar titulu Mis un Misters Jaunais gads 2019.

Pasākums notiek krievu valodā ar daļēju tulkojumu latviešu un angļu valodā.

Organizatori jau 12 gadus pēc kārtas veiksmīgi rīko Jaungada šovu dažādās zālēs Latvijā. Šajos gados ir izveidojusies pastāvīga publika, ir pieaugusi reputācija, ko apliecina pastāvīga sadarbība un uzticība ar viesnīcām un klientiem. Aicinām sagaidīt Jauno gadu kopā ar mums!

Lai piepildās Jūsu vis gaidīti sapņi! Pasūtot galdiņu līdz 1. novembrim, īpaša cena un šampānieša pudele dāvanā.

Zvani tūlīt! Vietu skaits ir ierobežots!

Dzērienu karte

Galdiņu plans un cenas

Biļetes var pasūtīt pa tālr.: +371 27167370 
vai pa e-pastu: lattravel@lattravel.lv


Adrese:Bulduru prospekts 64/68 Jūrmala
Telefons:+371 27167370
e-pasts:lattravel@lattravel.lv
Komentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: