JAUNA GADA 2020

NEW YEAR 2020 IN RIGA|НОВЫЙ ГОД 2020 В РИГЕ


Jauna gada 2020 sagaidīšana Riga Islande Hotel. Welcome to the FUTURE


Jauna gada 2020 sagaidīšana Riga Islande Hotel. Welcome to the FUTURE

31.12.2019 20:00 - 4:00
Welcome to the FUTURE
Riga Islande Hotel
Ķīpsalas iela 2, Ķīpsala, Rīga
Cena: 150 EUR - 200 EUR
Pasākuma valoda: latviešu, krievu

Lai jautri sagaidītu Jauno 2020. gadu, ielūdzam Jūs viesnīcā ISLANDE uz „Welcome to the FUTURE” - grandiozu pasākumu fantastikas gaisotnē.
Cilvēce jau stāv uz virtuālas fantastiskas dzīves sliekšņa… Vēl tas, kas vakar šķita kaut kas neiespējams, šodien jau ir ierasta realitāte! Un tas ir tikai sākums! Jaunas tehnoloģijas, roboti, citplanētieši un neticami eksperimenti – laipni lūgti nākotnē!
Lai jau no paša sākuma radītu kosmiskās realitātes atmosfēru, viesus sagaidīs robots, ar kuru Jūs varēsiet nofotografēties!
Jūs gaida arī “kosmodrinks”, kuru pagatavos pieaicināts profesionāls bārmenis.

No pasākuma sākuma līdz pat rītam strādās ballīšu HĪTS, superizklaide visu vecumu viesiem – fotokabīne ar tūlītēju foto izdruku EventPhotobox! Katrs viesis saņems neierobežotu daudzumu tematisku fotosleju par piemiņu - pilnīgi BEZ MAKSAS!
Nākotnes pasaulē jūs pavadīs visus aizraujošais Arturs Teniss un apburošā Tanya Rid, kuri visa vakara laikā rūpēsies par svētku noskaņojumu, vadīs jautras rotaļas un arī dāvinās balvas un dāvanas!

Pirms teleportācijas ir kā nākas jāiestiprinās. Jums tiks piedāvātas daudzveidīgas un bagātīgas svētku vakariņas.
Tāpat darbosies bārs ar dzērieniem par speciālām, ļoti draudzīgām cenām.
Vispirms mēs pārvietosimies uz fantastisku zinātnisko laboratoriju, kur kļūsim par aculieciniekiem neiedomājamiem ķīmiskajiem mēģinājumiem, kuri ieinteresēs gan pieaugušos, gan bērnus.

Jaunums 2020! Visas jaunā gada nakts laikā būs pieejams slepens sociālais tīkls TIKAI pasākuma dalībniekiem! Jūs varēsiet sirsnīgi sveikt viens otru, dāvāt pozitīvas emocijas, pārsūtīt savas bildes, un tas viss reālajā laikā tiks demonstrēts uz lieliem, zālē esošiem ekrāniem!
Jaungada šova programmā piedalīsies brīnumjaukas plastiskas dejotājas citplanētiešu tērpos. Un ar katru no viņām varēsiet nofotografēties par piemiņu.

Būs lieliska iespēja laimēt dāvanas, piedaloties ātruma un izturības sacensībās, pielaikojot sev kustības devējus!
Visu vakaru un līdz pat 4 no rīta par mūziku rūpēsies mūsu starpgalaktiku reindžers DJ NiLs! Un lai diskotēka izdotos par visiem 110 %, zāle tiks aprīkota ar profesionālu gaismas tehniku!

Pusnaktī visi, kas vēlēsies izbaudīt grandiozo Rīgas Jaungada salūtu, varēs iziet ārā un vērot to.

2020. gads ir atnācis un gribās pajautāt Jums: “Vai esat gatavi pieskarties nākotnei savām rokām?”. Mums būs drosmīguma tests un saskaņā ar tā rezultātiem apbalvosim visdrosmīgākos viesus!
Jūs savām acīm varēsiet ieraudzīt draudzīgo atnācēju no citām zvaigznēm - Valliju, kurš nodemonstrēs savas superspējas. Nākotnē taču būs pavisam vienkārši uzaicināt ciemos citplanētieti, tikpat vienkārši un viegli, kā tagad pasaukt kaimiņuuz tasi tējas.
Un lai stiprinātu mūsu starpgalaktisko draudzību, mēs visi kopā nodejosim kosmisko flešmobu!
Visu vakaru iemūžinās profesionāls fotogrāfs un videogrāfs. Pēc tam mūsu mājaslapā varēs lejupielādēt fotogrāfijas un video.
Svētkus svinēsim krievu un angļu valodā!

BŪS ARĪ BĒRNU ISTABA
Jaungads taču ir ģimenes svētki, tāpēc ņemiet bērnus līdzi! Mūsu mazajiem ciemiņiem ir paredzēts bērnu galds, jautras rotaļas un izklaides profesionāla animatora kompānijā atsevišķā zālē.

Biļetes var pasūtīt pa tālr.: +371 27167370 (Viber, WhatsApp)
vai pa e-pastu: lattravel@lattravel.lv


Adrese:Ķīpsalas iela 2, Ķīpsala, Rīga
Telefons:+371 27167370
e-pasts:lattravel@lattravel.lv
Komentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: