RESTORĀNI

AFIŠA | RESTORĀNI | JAUNUMI | PASĀKUMI

RESTAURANTS|РЕСТОРАНЫ

Galdiņu rezervācija
Banketu pasūtīšana
+371 27167370
BEZMAKSAS rezervēt galdiņu restorānos
Rīgā un Latvijā - tiešsaitē vai pa tālruni
AFIŠA. RESTORĀNU JAUNUMI

Restorānā Kolonāde. Mūsu stāsti... divas jaunas degustāciju ēdienkartes!

februāris 2017

Restorānā Kolonāde. Mūsu stāsti... divas  jaunas degustāciju ēdienkartes!
 
Restorāns Kolonāde. Mūsu stāsti... (Sīkāk..)
 
Visu februārī restorānā Kolonāde. Mūsu stāsti... divas  jaunas degustāciju ēdienkartes!
Februāris restorānā Kolonāde. Mūsu stāsti iesācies ar lieliskām ziņām. No šodienas, 1. februāra mūsu restorāna viesiem papildu ierastajai ēdienkartei būs pieejami 2 jauni 6 kārtu Degustācijas ēdienkartes piedāvājumi. 
Ēdienkartes gatavotas par pamatu ņemot šīs ziemas sezonas piedāvājumu un veidotas divās atšķirīgās cenu kategorijās- EUR 24 un EUR 34 . 
Papildus Degustāciju ēdienkartei būs iespēja izvēlēties arī saskanīgus vīna piedāvājumus, tādējādi padarot šo piedāvājumu vēl pievilcīgāku.
Kā atzina ēdienkartes autors šefpavārs Ainārs Volodka:, „ Ideja radās vērojot restorāna viesus , kuri ne  vienmēr spēj izvēlēties ēdienu maltītei no plašās ēdienkartes, tādēļ nolēmām veidot degustāciju ēdienkarti, kurā iekļaut  populārākos ēdienus, un  dodot iespēju  vienas maltītes ietvaros nogaršot vairāk. ” 
Šis ir lielisks piedāvājums gan svētku reizei, gan arī reizēs, kad vienkārši gribas izbaudīt restorāna atmosfēru. Īpaši šīs degustācijas ietvaros esam sagatavojuši  arī izdevīgu vīna piedāvājumu, taču tas vai maltīti papildināt ar paša izvēlētu vīnu no mūsu bagātīgās vīna kartes vai uzticēties vīnzinim, paliek katra viesa ziņā.    


Komentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: