RESTORĀNI

AFIŠA | RESTORĀNI | JAUNUMI | PASĀKUMI

RESTAURANTS|РЕСТОРАНЫ

Galdiņu rezervācija
Banketu pasūtīšana
+371 27167370
BEZMAKSAS rezervēt galdiņu restorānos
Rīgā un Latvijā - tiešsaitē vai pa tālruni
AFIŠA. RESTORĀNU JAUNUMI

Valentīndiena restorānā „Neptūns”

16.02.2018

Valentīndiena restorānā „Neptūns”

Restorāns Neptūns (Sīkāk..)

Rezervēt galdiņu

Valentīndienas noskaņās restorāns „Neptūns” aicina sasildīties ar karstajiem spāņu un latino mūzikas ritmiem. 
16.februārī plkst. 20:00 restorānā Neptūns (Jūrmala, Jaunķemeru ceļš 1) varēsiet doties muzikālā ceļojumā uz Spāniju un Latīņameriku ar grupu „Los Nens”. 
Koncerta programmā dzirdēsiet gan rumba-flamenko ritmus, gan spāņu folkmūzikas skanējumu, kā arī romantiskas meksikāņu bolero dziesmas un, protams, lirisko kubiešu mūziku – gan slavenās Buena Vista Social Club dziesmas, gan tradicionālākas kubiešu dziesmas modernā interpretācijā. Grupas “Los Nens” izpildījumā dzirdēsiet autentisku latino skanējumu, ko veidos akustiskā spāņu ģitāra, trompete un dažādas latino perkusijas.
Grupa „Los Nens” (agrāk pazīstama kā “Los Daugavas Nens”) darbojas kopš 2010.gada un spēlē tikai autentisku spāņu un latino mūziku. Grupas solists Havjers Fernandess Kruss (Javier Fernandez Cruz) ir īsts spānis no Madrides. Grupa regulāri uzstājas privātos un korporatīvos pasākumos, pilsētas svētkos, ir uzstājusies arī mūzikas festivālos „Bildes2014” un "Bildes2015”, “Spāņu kultūras dienās” Kalnciema kvartālā, kā arī „Origo Summer Stage 2015”. Grupai ir izdots demo disks spāņu valodā „Cartas de costa a costa”, tā ir piedalījusies tautas mūzikas izlases „SVIESTS V” ierakstā ar dziesmu „Kas Kaitēja Nedienēt” spāniskās skaņās, ir izdots singls “Distancia”, kurā piedalījās saksafonists Deniss Paškevičs, kā arī kopā ar Ievu Akurateri tika ierakstīta pasaulslavenā dziesma „Bésame mucho" (Noskūpsti mani) latviešu valodā, kura dzirdama Latvijas Radio 2.
www.losdaugavasnens.com 
Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā Biļešuservisa (www.bilesuserviss.lv) kasēs un uz vietas restorānā 9,- EUR.
Ieteicama galdiņu rezervācija: 67731289, 29999319, 26189261 (vietu skaits pie galdiņiem ierobežots).
Restorāns „Neptūns” ir senākais restorāns Jūrmalā ar 50 gadu pieredzi, atrodas jūras kāpu zonā un tikai 42 km attālumā no Rīgas. Pie mums plašā izvēlē atradīsiet nepelnīti piemirstus klasiskos ēdienus no Latvijas nacionālās un padomju virtuves, kā arī Eiropas virtuves ēdienus no vietējiem sezonas produktiem. Restorānā regulāri tiek organizēti koncerti, lai savienotu gardu ēdienu baudījumu kopā ar muzikālu baudījumu dvēselei. Pārliecinieties paši – vieta, kur pazūd steiga.
Papildus informācija:
Dace Dinsdorfa
dace@restoransneptuns.lv
26189261; 67731289Komentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: