RESTORĀNI

AFIŠA | RESTORĀNI | JAUNUMI | PASĀKUMI

RESTAURANTS|РЕСТОРАНЫ

Galdiņu rezervācija
Banketu pasūtīšana
+371 27167370
BEZMAKSAS rezervēt galdiņu restorānos
Rīgā un Latvijā - tiešsaitē vai pa tālruni
AFIŠA. RESTORĀNU JAUNUMI

RestBar Mo svin pirmo jubileju

13. jūlijs 2018

RestBar Mo svin pirmo jubileju

RestBar Mo (Sīkāk..)

Rezervēt galdiņu

Šajā vasarā Rīgas Panāzijas virtuves restorāns RestBar Mo (11. Novembra krastmala, 9) svinēs savas pastāvēšanas gada jubileju. Viena no pilsētas vispopulārāko Āzijas restorānu komandām ir sagatavojusi vairākas krāsainas vakara ballītes, kuras izcels visas iestādes priekšrocības: sākot ar daudzveidīgu, izmeklētu virtuvi un firmas kokteiļiem un beidzot ar izklaides programmu, jo tieši šis 11. Novembra krastmalas un Miesnieku ielas krustojums ir leģendārs to Rīgas gardēžu un pasākumu apmeklētāju vidū, kas atceras kulta vietu “Paldies Dievam, piektdiena ir klāt!”. 

Pirmais svētku pasākumu sērijas pasākums būs ballīte BLACK PARTY, kura notiks piektdien, 13.jūlijā plkst.20:00 uz plašās vasaras terases ar skatu uz Daugavu. Ballītē dominēs melnā estētika - sākot ar speciālu noformējumu un beidzot ar vakara firmas kokteili. Ekskluzīvi tieši BLACK PARTY ballītei māksliniece Diāna Radeiko un Latvijas zīmols TAGIL ir radījuši limitētu melno T-kreklu sēriju, kurus varēs iegādāties tikai šajā vakarā. Vakara speciālais viesis - dīdžejs Juri Konradi. Ieeja bez maksas. 

RestBar Mo tika atvērts 2017.gadā un uzreiz iekaroja Panāzijas virtuves cienītāju sirdis. Restorānā eleganti savijas Japānas, Indijas, Malaizijas, Taizemes un Ķīnas kulinārās tradīcijas. Suši, maki, wok, panējums, mango, kokoss, rīsi, makaroni, Tom Yum, zaļās tējas saldējums - visus šos eksotiskos šedevrus brīnišķīgi gatavo RestBar Mo. Restorāna bārs brīžiem šķiet pat populārāks par virtuvi - autoru kokteiļi, kuru pamatā ir svaigas ogas, augļi, dārzeņi un pat augi, ir ļoti populāri apmeklētāju vidū. Līdztekus virtuvei un bāram restorānā RestBar Mo ir īpaša atmosfēra, kuru veido pārdomāts, smalks interjers, profesionāla komanda un jaunas kulinārās idejas.  

Galdiņu uz pasākumu var pasūtīt pa tālruni +371 22162000.
Pasākuma mājas lapa Facebook tīklā: https://www.facebook.com/events/1664044330381300/Komentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: