RESTORĀNI

AFIŠA | RESTORĀNI | JAUNUMI | PASĀKUMI

RESTAURANTS|РЕСТОРАНЫ

Galdiņu rezervācija
Banketu pasūtīšana
+371 27167370
BEZMAKSAS rezervēt galdiņu restorānos
Rīgā un Latvijā - tiešsaitē vai pa tālruni
AFIŠA. RESTORĀNU JAUNUMI

Jauns Resto-Rātors dalībnieks – restorāns Tēvocis Vaņa

2018. gads
 Jauns Resto-Rātors dalībnieks – restorāns Tēvocis Vaņa

Šogad vasaras beigās restorāns Tēvocis Vaņa pievienojās restorānu grupai Resto-Rātors un kļuva par 19. grupas projektu. Tēvocis Vaņa ir Rīgas iedzīvotājiem jau pazīstams restorāns, kas atvēra savas durvis 2013.gadā, un uzreiz iekāroja rīdzinieku un pilsētas viesu sirdis.
Restorāns atrodas Vecrīgā, Smilšu ielā 16, Tēvocis Vaņa ir krievu virtuves restorāns, kas saviem viesiem piedāvā gan klasiskās vērtības, gan jauno redzējumu.

Resto-Rātors grupas dibinātājs un CEO Viktors Ravdive uzskata, ka Tēvocis Vaņa līdzšinējā pieredze veicinās grupas attīstību: “Resto-Rātors atspoguļo dažādību, katrs mūsu projekts nelīdzinās iepriekšējam. Es uzskatu, ka restorāns ir ar bagātu pieredzi, tajā strādā profesionāla komanda, un kopā mēs spēsim attīstīt restorānu industriju”.

Dotajā brīdī Resto-Rātors restorānu grupā ietilpst tādi restorāni, ka International Rīga un International Jūrmala, kas piedāvā starptautisku virtuvi, itāļu virtuves restorāns Piazza Italiana, latviešu virtuves restorāns Melnā Bite, ģimenes restorāns Jūrmalā – Memories, kā arī citi. Krievu virtuves restorāns Tēvocis Vaņa ir jauns solis grupas attīstībā, kas ļaus attīstīt Resto-Rātors kulinārijas virzienus un bagātinās komandas pieredzi.Komentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: