RESTORĀNI

AFIŠA | RESTORĀNI | JAUNUMI | PASĀKUMI

RESTAURANTS|РЕСТОРАНЫ

Galdiņu rezervācija
Banketu pasūtīšana
+371 27167370
BEZMAKSAS rezervēt galdiņu restorānos
Rīgā un Latvijā - tiešsaitē vai pa tālruni
AFIŠA. RESTORĀNU JAUNUMI

Jauns restorāns Rīgā no Hotels Bergs un Resto-Rātors

maijs 2019

Jauns restorāns Rīgā no Hotels Bergs un Resto-Rātors

Restorāns TRENDS (Sīkāk..)

 

Vasaras sākumā Rīgas pieczvaigžņu viesnīca „Hotel Bergs”, kas ir prestižās viesnīcu alianses „Small Luxury Hotels of the World” vienīgā pārstāve Latvijā un lielākā restorānu grupa Latvijā „Resto-Rātors” vērs vaļā jaunu restorānu – „Trends”.

Restorāns „Trends” ir ideālās lokācijas - Berga Bazārs - apvienojums ar starptautiskās virtuves trenda ēdieniem. Restorāna ēdienkarti veidoja „Resto-Rātors” dibinātājs un vadītājs Viktors Ravdive kopā ar grupas labākajiem šefpavāriem. Ēdienkarte apvieno pasaules tendences un nacionālo virtuvi – labākās mūsdienu fusion-cuisine receptesĀzijas virtuvi ar unikāli izveidotajām šefpavāru receptēm, mūsdienīgo latviešu virtuvi, kas pasniegta fusion stilā, un „International Rīga” restorāna visu laiku labākās receptes. Uzmanība tiks veltīta arī ēdienu pasniegšanai, ar laiku restorānā parādīsies arī hot pot galds, kur būs iespējas baudīt speciāli radītu ēdienkarti.

„Resto-Rātors” dibinātājs Viktors Ravdive un restorāna „Trends” idejas autors pozitīvi vērtē abu pušu sadarbību: „„Resto-Rātors” komanda ir pagodināta atvērt restorānu „Hotel Bergs” telpās un realizēt sen loloto sapni par trenda ēdieniem vienuviet, kas papildinās Berga Bazārs kvartāla atpūtas un izklaides iespējas ar vēl vienu modernu vietu, kur smelties miera un intimitātes atmosfēru. Strādājot pie „Trends” ēdienkartes, kārtējo reizi esmu pārliecinājies par mūsu grupas šefpavāru profesionalitāti. Aicinu to darīt arī Jūs, apmeklējot jauno restorānu”.

Līdz ar jauna restorāna atvēršanos „Resto-Rātors” paziņos par restorāna „International Rīga” slēgšanu. „Trends” restorāna ēdienkartē tiks iekļauti „International Rīga” visu laiku labākie ēdieni, kuru receptūra nav mainījusies no 2012. gada, un kas ir kļuvuši par daudzu klientu iecienītiem ēdieniem. „Trends” restorānā strādās „International Rīga” pavāru komanda, kas darbojas restorānā no atvēršanas brīža, kā arī „Trends” pilnībā pārņems „International Rīga” veiksmes vizītkarti – individuāla pieeja un uzmanība detaļām. 

Viktors Ravdive par grupas lēmumu: „„International Rīga” restorāns alkst pēc pārmaiņām, ir nepieciešamas citas, plašākas telpas, ir nepieciešama jauna ēdienkarte un ērtāka atrašanās vieta, tomēr ir lietas, kuras mēs vēlamies saglabāt, tāpēc „Trends” kļūs par jauno „International Rīga” veidolu”.

Viesnīca „Hotel Bergs” un „Resto-Rātors” sadarbību uzsāka šā gada sākumā. Sadarbība paredz jauna restorāna atvēršanu, „Resto-Rātors” dibinātāja dalību viesnīcas „Hotel Bergs” privātās lauku rezidences, Rūmenes muižas, rīkotājos ikgadējos pasākumos, kā arī banketu galdu klāšanu viesnīcas „Hotel Bergs” un Rūmenes muižas pasākumos.

Viesnīcas „Hotel Bergs” direktore Iveta Sprūdža par sadarbību ar „Resto-Rātors”: „Jau kopš 2003. gada mēs rīdziniekus un savas pilsētas viesus esam priecējuši ar neaizmirstamu izsmalcinātas haute-cuisine pieredzi.  Šodien, sekojot līdzi mūsdienu ceļotāja mainīgajiem paradumiem un pielāgojoties jaunu tendenču ritmam, esam priecīgi uzsākt šo jauno sadarbību ar Viktoru Ravdive un restorānu grupu „Resto-Rātors”, tādejādi papildinotSLH Independently minded viesu pieredzi.”

Restorāns „Trends” viesiem tiks atvērts maija beigās. Rīta stundās, no 7:30 līdz 11:00, restorāns piedāvās viesnīcas viesiem un apmeklētājiem baudīt plašu brokastu izvēli. Restorāna darba laiks darba dienās un svētdienās būs no 12:00 līdz 22:00, savukārt piektdienās un sestdienās līdz 23:00. Visas vasaras garumā restorāns „Trends” un „Hotel Bergs” aicina apmeklēt arī Berga Bazārs pasākumus un festivālus. Komentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: