RESTORĀNI

AFIŠA | RESTORĀNI | JAUNUMI | PASĀKUMI

RESTAURANTS|РЕСТОРАНЫ

Galdiņu rezervācija
Banketu pasūtīšana
+371 27167370
BEZMAKSAS rezervēt galdiņu restorānos
Rīgā un Latvijā - tiešsaitē vai pa tālruni
AFIŠA. RESTORĀNU JAUNUMI

Unikāls piedāvājums mediķiem no Grand Hotel Kempinski Riga

20.07-30.12.2020

Unikāls piedāvājums mediķiem no Grand Hotel Kempinski Riga

Grand Hotel Kempinski Riga (Sīkāk..)

Rīga, 2020. gada 20. Jūlijs
Ņemot vērā pašreizējos globālos notikumus, Grand Hotel Kempinski Riga, Latvijas pirmā starptautiskā luksusa viesnīca, ir izveidojusi īpašu uzturēšanās piedāvājumu visiem medicīnas nozarē strādājošajiem, lai izrādītu atzinību par viņu nenogurstošajiem centieniem cīņā ar COVID-19 pandēmiju.

“Kaut arī Latvijā ir novērots relatīvi zems saslimušo skaits ar koronavīrusu salīdzinājumā ar pārējo pasauli, mēs gribējām izteikt visdziļāko pateicību un empātiju vispasaules medicīnas sabiedrībai. Viesi, kuri izmantos šo īpašo piedāvājumu, piedzīvos augstākā līmeņa apkalpošanu un servisu, kas ļaus šiem unikālajiem profesionāļiem uzlādēties, pirms atkal atgriezties pie sava nozīmīgā darba. Apvienojumā ar “Kempinski Balto Cimdu Servisa “(ang. Kempinski White Glove Service) ieviešanu visā Kempinski grupā, esmu pārliecināts par viesu un personāla drošību. Es ar nepacietību gaidu uzņemt visus Rīgā”, skaidro Leons Baums, Grand Hotel Kempinski Riga ģenerāldirektors.

Medicīnas personālam būs iespēja rezervēt numurus no 2020. gada 20. jūlija līdz 2020. gada 30. decembrim un izvēlēties uzturēšanos Grand Hotel Kempinski Riga viesnīcā tajā pašā laika periodā, sākot no EUR 150 par nakti, vienai vai divām personām, vienā no mūsu elegantajiem numuriem, iekļaujot glāzi dzirkstoša dzēriena pie iebraukuma, bagātīgās a la carte brokastis un bezmaksas pieeju welness zonai Kempinski The Spa - tostarp iekštelpu peldbaseina, BIO saunas, aroma tvaika pirts, fitnesa centra, relaksācijas zonas apmeklējumu un EUR 20 atlaižu kuponu jebkurai procedūrai pēc Jūsu izvēles Kempinski The Spa. Reģistrējoties būs nepieciešams uzrādīt medicīnisko ID karti vai sertifikātu, kas apliecinās piederību medicīnas nozarei.

Jaunā kampaņa būs pieejama Grand Hotel Kempinski Riga mājaslapā no 2020. gada 20. jūlija, un to varēs rezervēt, izmantojot īpašu PROMO kodu: HEROES

Šī projekta ietvaros tapa foto sadarbība ar Latvijā labi atpazīstamā tēlnieka Aigara Bikšes izveidoto skulptūru “Mediķi pasaulei”, kura no Jūnija vidus ir apskatāma visiem kultūras un mākslas mīļotājiem Latvijas Mākslas Muzeja teritorijā, kā veltījums medicīnas darbiniekiem, pateicībā par darbu COVID-19 krīzes laikā.

“Saredzēju abu projektu vienojošo misiju un mērķi un nevilcinoties piekritu foto sadarbībai ar Grand Hotel Kempinski Riga, jo īpaši ņemot vērā šī brīža situāciju, kad vienam otru ir nepieciešams atbalstīt vēl vairāk kā citreiz. Priecāšos ja mediķi no visas pasaules izmantos šo viesnīcas īpašo piedāvājumu un pēc relaksētas atpūtas pavadīs laiku iepazīstot Rīgas kultūras un mākslas piedāvājumu”, paskaidro mākslinieks Aigars Bikše.

Pēc pasaules medija FORBES publikācijas, Rīga ir ierindojusies starp TOP 20 drošākajiem galamērķiem pēc koronovīrusa inficējušos statistikas, tāpēc izmantojot ekskluzīvo medicīnas darbinieku piedāvājumu, aicinām atklāt Rīgas burvību un uzturēties droši Grand Hotel Kempinski Riga.

 Komentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: