Rīga

Restorāns Naples

RESTAURANTS|РЕСТОРАНЫ

Galdiņu rezervācija
Banketu pasūtīšana
+371 27167370
BEZMAKSAS rezervēt galdiņu restorānos
Rīgā un Latvijā - tiešsaitē vai pa tālruni 

Restorāns
Naples

Restorāns “Naples” var lepoties ar visu – ar vienu no skaistākajiem Rīgas saulrietiem un saullēktiem – tas atrodas tautā dēvētajā “Rīgas Rivjērā” Andrejsalā, izceļās ar savu līdz sīkumiem pārdomāto urbānisko, bet ļoti raksturīgi “itālisko” šarmanto interjeru, kas veidots smeļoties iedvesmu no pasaules skaistākajiem, mājīgākajiem nostūriem.

Restorāna ēdienkarte, par kuras rūpīgi sabalansēto izveidi parūpējās augstākās klases internacionālā pavāru komanda, piedāvā itāļu virtuves izmeklētākos ēdienus - pašu roku mīcītas un pēc ekskluzīvākajām itāļu receptēm gatavotās pastas un ravioli; picas, kuras cepjās, škiet, dārgākajā un labākajā krāsnī Latvijā - “Morello Forni”, ko varētu salīdzināt ar augstākās Mersedes klases auto, un citus delikātus un pasaulē iecienītus itāļu ēdienus, kurus gatavo pieredzes un fantāzijas bagātie “Naples” pavāru komanda. Restorāna piedāvājums ir ne tikai svētki mūsu garšas kārpiņām, bet arī patīkams pārsteigums demokrātisko un racionālo cenu ziņā.

Ja ir kāre baudīt gardākos meisterklases kokteiļus, tad restorānam ir ar ko lielīties - kokteiļu sagatavei tiek piesķirta īpaša pieeja, sākot ar to, ka tos gatavo paši kvalificētākie meistari/miksologi – “Bar Department” komanda, kas savu meistarību un pieredzi uzkrājuši strādājot daudzus gadus labākajos kokteiļbāros pasaulē, atvedot uz “Naples” unikālākās receptes un klasisko kokteiļu pagatvošanas mākslu. Un tā tiešām ir māksla – šķiet pat skeptiskākie individuāļi nespētu atturēties no estētiski skaistu dekorētu kokteiļu iemūžināšanas savos viedtālruņos.

Katru nedēļu tiek piedāvāti arī dažādi pusdienu piedāvājumi un kulinārijas “izvirtības” itāļu stilā, kā reiz – “Naples” spilgti asociējas ar silto un mājīgo Itāliju, tapec arī radās tāds nosaukums.

Bet pats neparastākais un praktiskākais pilsētniekam ir jaunatklātā pludmale – “First Urban Beach”, kas piedāvā atveldzēties laiskajos zilajos baseina ūdeņos jebkuram pilsētas svelmes skartajam. Baseins ir gana liels, lai tajā rīkotu trakākos “pool party” pasākumus, bet par atmosfēru pludmalē rūpējas radošā, muzikālā “First Dača” komanda sadarbībā ar populārākajiem projektiem – “Deeplomacy”, Ksenija Kamikaze un daudziem citiem. Kamēr saule mūs vēl lutina tiek rīkota pasākumu sērija “Sunday for Friends & Lovers”. Tiekamies Rīgas pirmajā urbānajā pludmalē “First Urban Beach”!

RESTORĀNA JAUNUMI
DARBA LAIKS:
  • 12.00-24.00

VIETU SKAITS:

  • 40

PAPILDPAKALPOJUMI:

  • katru 7 dienu pie mums ir Ģimenes brokastis, kopā ar animatoru,kurš spēlējās ar bērniem
  • Bērnu pasākumi
assets/images/logos2/Naples_logo.jpg
Adrese:2k-2 Andrejostas street, Riga, LV -1045
Telefons:+371 27167370
e-pasts:lattravel@lattravel.lv
WEB:mājas lapa


Komentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: