VIESNĪCAS

Viesnīca Bergs

HOTELS|ГОСТИНИЦЫ


Viesnīca Bergs

 Viesnīca Bergs

Skatīt cenas
Pasūtīt pasākumu

Hotel Bergs, viena no alianses Small Luxury Hotels of the World viesnīcām, atrodas Rīgas darījumu centrā burvīgā gājēju oāzē - Berga Bazārā. Vecrīga, Latvijas Nacionālā opera, Vērmanes dārzs un lielākā daļa korporatīvo un valdības iestāžu ir dažu minūšu gājiena attālumā.

2003.gada jūlija sākumā atvērtā viesnīca Hotel Bergs piedāvā 38 individuāli plānotus, plašus (45-80 m2) apartamentus , kā arī elegantas konferenču un sanāksmju telpas ar mūsdienīgu aprīkojumu. Restorāns Bergs ir viens no labākajiem gourmet restorāniem Rīgā ar internacionālu virtuvi, sezonāliem vietējās izcelsmes produktiem un izcilu apkalpošanu.

Viesnīca, apvienojot augstus komforta standartus, izsmalcinātu un reizē mājīgu gaisotni, ir ideāli piemērota kā īsai vizītei, tā arī ilgstošai dzīvošanai. Izbaudiet latviešu mākslu gan vecmeistaru oriģināldarbos par Bergu dzimtu, gan mūsdienu gleznās un unikālo interjeru ar 19. gadsimta arhitektūras un mūsdienu dizainu, kas akcentēts ar Āfrikas etniskajiem elementiem.

Atzinības:

Britu izdevums Business Destinations rīkotajā „Tūrisma Balva 2008" apbalvojis viesnīcu Hotel Bergs kā labāko Austrumeiropas nelielo viesnīcu biznesa ceļotājiem.

Britu izdevums Tatler's Travel Guide 2005 ierindojis viesnīcu Hotel Bergs starp Top 10 pasaules boutique viesnīcām.

Pasaules Pavāru apvienību asociācijas rīkotajā Global Chefs' Challenge Ziemeļeiropas finālā 2007. gadā viesnīcas Hotel Bergs restorāna Bergs šefpavārs Kaspars Jansons ieguva 8. vietu un balvu par sastādītās ēdienkartes garšas buķetes papildināšanu ar piemeklētu vīnu.


assets/images/logos/HB-logo-H(2).jpg
Adrese:Bergs Bazaar, 83/85 Elizabetes Str., Riga LV-1050, Latvia
Telefons:+371 67770900
e-pasts:hotelbergs@hotelbergs.lv
WEB:mājas lapaKomentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: