VIESNĪCAS

Viesnīca Dome Hotel & SPA

HOTELS|ГОСТИНИЦЫ


Viesnīca Dome Hotel & SPA


 Viesnīca Dome Hotel & SPA

Skatīt cenas
Pasūtīt pasākumu

Dārgie viesi!

Priecājamies Jūs redzēt luksus boutique viesnīcā Rīgā - Dome Hotel & Spa!

Dome Hotel & Spa ir unikāls arhitektūras piemineklis, kas celts pirms 400 gadiem un restaurēts 2009. gadā Latvijas dizaineru, mākslinieku un amata meistaru vadībā, izmantojot jaunākās pasaules tehnoloģijas.

Mūsu izsmalcinātā un mājīgā viesnīca, kurā senatnes atmosfēra harmonē ar luksus viesnīcas komfortu, atrodas pašā vecpilsētas centrā, Rīgas baznīcu un šauro bruģēto ieliņu labirintu ieskauta, kur katrs bruģakmens dveš vēstures elpu. Dažu minūšu gājiena attālumā no Dome Hotel & SPA atrodas ievērojami kultūras un arhitektūras pieminekļi un vecpilsētas reliģiskās svētvietas, kā arī daudz vietu, kur iespējams labi pavadīt laiku - bāri, klubi, dizaineru veikaliņi.

Mūsu Spa centrs Dome SPA var Jums kļūt par vietu veiksmīgam dienas sākumam vai lieliskam grūtas dienas noslēgumam. Atbrīvojieties no ikdienas stresa, paceliet tonusu pirms svarīgas tikšanās, sagatavojieties romantiskām vakariņām vai vienkārši izbaudiet atpūtu– mūsu Spa piedāvājumā ir daudzi risinājumi: sākot ar turku pirti Hammam un somu saunu līdz oriģinālām procedūrām, kas izstrādātas, ņemot vērā jaunākās tendences skaistumkopšanas un veselības jomā.

Viesmīlība, personāla profesionālisms un sirsnība, nevainojamais serviss, izsmalcinātais un elegantais numuru stils, kā arī kopējā siltuma un mājīguma atmosfēra veido Dome Hotel & SPA par vietu, kuru nav iespējams aizmirst un kurā gribas atgriezties atkal un atkal.

360° Tūre

• Deluxe room  Deluxe room  Deluxe room  Deluxe room  Suite 
Deluxe suite  Rooftop terrace on 5th floor

assets/images/logos2/Dome_logo.JPG
Adrese:4 Miesnieku Street, Riga, LV-1050, Latvia
Telefons:+371 67509010
e-pasts:concierge@domehotel.lv
WEB:mājas lapaKomentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: