VIESNĪCAS

Viesnīca Segevold

HOTELS|ГОСТИНИЦЫ


Viesnīca Segevold


Viesnīcā Segevold

Skatīt cenas
Pasūtīt pasākumu

Viesnīcā Segevold atrodas gleznainākajā Latvijas pilsētā - Siguldā. Pilsēta ir pazīstama ar savu vēsturisko mantojumu, pilīm un elpu aizraujošajām Gaujas ainavām. Siguldā ir vienīgā bobsleja trase Baltijas valstīs, kā arī pasaulē slavenais vertikālais vēja tunelis "Aerodium".

Moderns un mājīgs interjers viesnīcā Segevold ļauj vislabāk izbaudīt atpūtu un neaizmirstamo Siguldas atmosfēru. Pat visprasīgākais viesis atradīs sev piemērotu numuru - aprīkotu ar vannu, balkonu, franču balkonu vai plašus apartamentus ar mansarda logiem. Lielākā daļa viesnīcas numuru ir aprīkoti ar gaisa kondicionieri.
Atpūtas kompleksu ar saunu, tvaika pirti, baseinu, kontrasta dušām un džakuzi palīdzēs Jums atpūsties un uzkrāt spēkus, bet restorāna „Garšas Frekvence” šefpavārs priecēs Jūs ar ēdieniem, kas pagatavoti uz grila. Radoši deserti neatstās vienaldzīgus arī mazākos gardēžus.

Sigulda ir lieliska vieta semināriem, tāpēc viesnīca Segevold piedāvā labākās telpas semināru un konferenču vajadzībām. Lieliem pasākumiem iesakām Konferenču zāli ar ietilpību līdz 70 personām, mazākiem trīs apspriežu telpas ar ietilpību no 10-25 personām.

Visa gada garumā Viesnīcā ir pieejami dažādi īpašie piedāvājumi, kas ir īpaši piemēroti romantikas, SPA un kino cienītājiem. Ziemā piedāvājam piedāvājumu arī slēpotājiem.

Viesnīcā pieejami dažādu kategoriju numuri:

  • Standarta divvietīgi 30
  • Trīsvietīgie 2
  • Pusluksa numuri 4
  • Luksa numuri 4
  • Apartaments 1
  • Numuri cilvēkiem ar speciālām vajadzībām 2

Hotel Segevold saviem viesiem piedāvā – autostāvvietu, Wi-Fi bezvadu interneta pieslēgumu, telpu sporta inventāra uzglabāšanai – bez maksas!

Viesnīca Segevold 2012. gadā ir piedalījusies starptautiskajās tūrisma izstādēs - Tallinā Tourrest 2012 un Viļņā Vivattur 2012.

Viesnīcā Segevold atrodas 15 minūšu braucienā no vēsturiskā Siguldas centra, kurā var apskatīt vienas skaistākajām vietām Latvijā, kā Turaidas viduslaiku pili, Gūtmaņa alu un Gaujas ieleju. Visus populārākos objektus un viesnīcu Segevold savieno gan velo, gan kājāmgājēju maršruti. Siguldu varēsiet vērot arī no Panorāmas rata vai Siguldas trošu ceļa vagoniņa.

Ja Jums interesē unikāla atpūta, iesākam lidot ar vertikālo vēja tuneli Aerodium, lēkt ar gumiju, vai traukties pa kamaniņu trasi. Relaksētiem iespaidiem var izbraukt ar gaisa balonu, bet jautrību izbaudīt atrakciju parkā Tarzāns.

Vasarās var doties braucienā pa Gauju ar laivu, bet ziemās nodoties gan kalnu, gan distanču slēpošanas priekiem. Visu pēc iespējas labāk izbaudīt Jums palīdzēs gan viesnīcas Segevold laipnais personāls, gan komfortablie numuri.


assets/images/logos/segevold_logo.jpg
Adrese:4b Malpils Str., Sigulda, Riga district, LV-2150
Telefons:+371 67974848, + 371 29645432
e-pasts:hotel@hotelsegevold.lv
WEB:mājas lapaKomentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: