VIESNĪCAS

Atpūtas komplekss Laguna House

HOTELS|ГОСТИНИЦЫ


Atpūtas komplekss Laguna House

Atpūtas kompleksā Laguna House

Skatīt cenas
Pasūtīt pasākumu

Mežu ieskautā viesnīca Laguna House atrodas Sunīšu ezera krastā. Viesiem tiek piedāvāti numuri ar bezmaksas bezvadu interneta pieslēgumu. Viesnīcas dizainu ir veidojis labi zināmais latviešu arhitekts Jānis Viziņš.

Visos viesnīcas Laguna House klasiski veidotajos numuros ir siltās krāsās ieturēts interjers. Numuros ir televizors ar kabeļtelevīzijas kanāliem, kā arī vannas istaba ar bezmaksas tualetes piederumiem un dušu.

Viesnīcas Laguna House viesu rīcībā ir privāta smilšu pludmale un sauļošanās terase. Bērnu izklaidei ir pieejams rotaļu laukums. Viesi var arī makšķerēt ezerā un nomāt laivas. Brokastis tiek piedāvātas restorānā, turklāt vasarā pludmales bārā Lagūna viesi var baudīt uz grila gatavotus gaļas ēdienus.

Viesnīca Laguna House atrodas 200 metru attālumā no automaģistrāles A4/A1, kas savieno Viļņu, Rīgu un Tallinu. Rīga ir 20 km attālumā, savukārt Rīgas Starptautiskā lidosta - 28 km attālumā no viesnīcas Laguna House.

Šai naktsmītnei ir arī viena no labākajām atrašanās vietām pilsētā Līči! Viesi to novērtē augstāk salīdzinājumā ar citu naktsmītņu atrašanās vietām šajā apkārtnē.

Pāriem ļoti patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 8.

Šī naktsmītne ir arī novērtēta kā visizdevīgākā pilsētā Līči! Viesi saņem vairāk par savu naudu, salīdzinot ar citām naktsmītnēm šajā pilsētā.
Adrese:15-19 Ezerkrasta Str.,Riga area,Garkalnes parish, Sunisi, LV-2137
Telefons:+371 67346990
e-pasts:info@lagunahouse.lv
WEB:mājas lapaKomentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: