EKSKURSIJAS

EXCURSIONS|ЭКСКУРСИИ

Ceļojumu rezervēšana
ekskursijas pasūtījums
+371 27167370
Rezervējiet grupu vai individuālu ekskursiju Rīgā vai Latvijā - tiešsaitē
vai pa tālruni (Viber, WhatsApp)

Ekskursija Ķemeru Nacionālaja parkā un Jūrmalas brīvdabas muzejā

Ķemeru nacionālajā parkā jums būs pastaiga pa laipu caur purviem līdz Kanieru ezeram ar profesionālu gidu-biologi, kurš iepazīstinās bērnus ar unikāliem augiem un putniem.

Ceļš uz sērūdeņraža dīķiem - 800 m garas koka takas. Ekskursijas laikā jums tiks stāstīts par kalnu purviem, par to floru, par Ķemeru nacionālā parka unikālo biotopu - sērūdeņraža dīķiem. Šeit īpašos dabas apstākļos savulaik izveidojās sava veida sērūdeņraža dīķi ar sēra nogulsnēm apakšā.

Pastaiga pa lielo Ķemeru kūdras purvu ilgst apmēram 1,5 stundas. Starp nelieliem purva ezeriem ir 3 km gari koka celiņi. Šeit jūs atradīsities apbrīnojamā vietā - sūnu valstībā, starp pundurpriedēm un bērziem, savvaļas rozmarīnu, lācenēm un dzērvenēm. Jūs varēsiet redzēt arī neparasto kukaiņēdāju augu - raseni. Lai izdzīvotu šajos skarbajos apstākļos, tas noķer mazos kukaiņus un “apēd” tos. Purvā var redzēt arī daudz putnus - mazi pelēki putniņi, kas čivina priedīšu galotnēs, visticamāk ir koku čipstes. Laipas tuvumā mīt baltās cielavas. Rudeņos tālumā bieži var dzirdēt dzērves. Īpaši ziņkārīgie uzzinās, kā veidojas purvi, no kurienes nāk kūdra un ārstnieciskais sērūdeņradis.

Ekskursija tūrpinās Jūrmalas brīvdabas muzēja. Muzejā ir izveidots zvejnieku pagalms, un gandrīz 2000 eksponāti stāsta par Jūrmalas zvejnieku amatu un dzīvi 19. un 20. gadsimtā. Enkuru un makšķerēšanas laivu kolekcija, koka motorzvejas laiva "Marts" un makšķerēšanas laiva "Undīne", virvju aušanas darbnīca.

Muzēja teritorijā ir vieta piknikam un ugunskuram.

Ekskursijas ilgums: 3-4 stundas. Cena 15 eiro (atkarībā no cilvēku skaita grupā).
Cena iekļauts tūrisma klases autobuss, gida pakalpojumi, ieejas biļetes.

Pasūtiet ekskursiju pa tālruni: +371 27167370 (Viber, WhatsApp)
Pasūtiet ekskursiju pa e-pastu:lattravel@lattravel.lv


Rating: 4.6 / 5 (5)

Komentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: