EKSKURSIJAS

EXCURSIONS|ЭКСКУРСИИ

Ceļojumu rezervēšana
ekskursijas pasūtījums
+371 27167370
Rezervējiet grupu vai individuālu ekskursiju Rīgā vai Latvijā - tiešsaitē
vai pa tālruni (Viber, WhatsApp)

Ekskursija Jūrmalā pēc Skolas soma projekta

Ekskursijas laikā apmeklēsim Jūrmalas brīvdabas muzeju. Muzejā ir izveidots zvejnieku pagalms, un gandrīz 2000 eksponāti stāsta par Jūrmalas zvejnieku amatu un dzīvi 19. un 20. gadsimtā. Enkuru un makšķerēšanas laivu kolekcija, koka motorzvejas laiva "Marts" un makšķerēšanas laiva "Undīne", virvju aušanas darbnīca.

Autobusu eksursija pa pilsētu no Lielupes līdz Dubultiem.

Aspazijas māja. Tikai piecu minūšu attālumā no Dubultu stacijas ir veca divstāvu koka māja, kurā dzīvoja viena no ievērojamākajām sievietēm Latvijas vēsturē - dzejniece un dramaturģe Aspazija. Jūrmalas daba vienmēr labvēlīgi ietekmēja divu izcilu dzejnieku - Raiņa un Aspazijas - darbiem. Tāpēc šeit ir daudz vietas, kas saistītas ar viņu dzīvi.

Aspazijas māja ir neparastākais Jūrmalas muzejs, kas bērnus atgriež pagātnē - divdesmitā gadsimta 30. gados. Ceļojuma laikā sajūtu rada ne tikai laikmetam atbilstošs interjers - gaišs viesu salons, mājīgas verandas, grezns kabinets, oriģināli mākslas darbi un šauras koka kāpnes. Ar digitālo tehnoloģiju palīdzību muzejā var sastapt pašu dzejnieci un viņas mūžīgos pavadoņus - kaķus. Jaunākos muzeja apmeklētājus priecē Aspazijas ēdamzālē esošais interaktīvais spēļu galds, kas ar jautrām spēlēm iepazīstina ar dzejnieka darbu. Protams, interesi izraisīs arī jaunais piemineklis "Aspazija kāpās", kas atklāts 2020. gadā.

Ekskursijas ilgums - 3-4 stundas. Cena 12 eiro (atkarībā no cilvēku skaita grupā).

Cena iekļauts tūrisma klases autobuss, gida pakalpojumi, ieejas biļetes.

Pasūtiet ekskursiju pa tālruni: +371 27167370 (Viber, WhatsApp)
Pasūtiet ekskursiju pa e-pastu:lattravel@lattravel.lv


Rating: 5 / 5 (3)

Komentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: