Rīga

Kafejnīca – terase – bārs Kasdārzā

RESTAURANTS|РЕСТОРАНЫ

Galdiņu rezervācija
Banketu pasūtīšana
+371 27167370
BEZMAKSAS rezervēt galdiņu restorānos
Rīgā un Latvijā - tiešsaitē vai pa tālruni 

Café
Kasdārzā

1856. un 1857. gadā pirmā Rīgas pilsētas arhitekta Johansa Daniela Felsko vadībā tika izstrādāts jauns Rīgas plāns un pēc gada imperators Aleksandrs II apstiprināja ieceri fortifikācijas vaļņu vietā, kas vijās gar kanālu un ieskāva pilsētu, izveidot bulvāru loku. Jau tolaik Johans Daniels Felsko gar kanāla malu bija ieplānojis izveidot atpūtas vietas pilsētniekiem.

Pilsētas kanāla līkumi joprojām aptuveni atgādina kādreizējo nocietinājumu kontūras un tā garums ir 3,2 km ar 16 dažāda platuma tiltiem un tā krastus ieskauj kanālmalas apstādījumi, kas tapuši sākot no 19. gs. vidus līdz pat mūsidenām.

Ņemot vērā kanālmala labiekārtošnas darbus, kas aizsākās jau 19.gs. vidū, ap to pašu laiku tika uzcelta arī dārznieku māja. Kā tāda tā kalpojā līdz pat 20. gadsimta astoņdesmito gadu beigām, bet pēdējos 25 gadus bija atstāta novārtā, līdz 2013.gadā sākās darbs pie senās Dārznieka mājas restaurēšanas arhitektes Vitas Škapares vadībā. Tagad namiņš ir atguvis savu romantiski cēlo izskatu un tā telpās 2016.gada rudenī durvis vēra kafejnīca „Kasdārzā”, paverot iespēju pilsētas iedzīvotājiem un viesiem gan ziemā, gan vasarā baudīt lielisko kanālmalas ainavu un nodoties rotaļai.

KASDĀRZĀ ir rotaļa. Gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Mūsu rotaļa sākās, rūpīgi restaurējot vēsturisko dārznieka namiņu, veidojot tā interjeru. Šajā rotaļā mums par lielu prieku ir iesaistījušies daudzi, jo daudzi mūsu draugi apdāvinot mūs ar visdažādākajiem nieciņiem, kas padara namiņu tik siltu un mājīgu. Mēs rotaļājamies arī ar mūziku. Vakaros, speciāli mums sagatavotu DJ setu ritmos meistarīgo bārmeņu roku vijīgā rotaļa pārtop reibinošos kokteiļos un nebrīnies, ja tieši KASDĀRZĀ tu ieraudzīsi nebijušus dziļumus skaistās svešinieces acīs.

KASDĀRZĀ rotaļa turpinās arī virtuvē. Turpinās, sagādājot svaigus dārzeņus no saimniecības Tukuma pievārtē un Ķekavas dārzniecības, izklaušinot medniekus no Kandavas un Ventspils novada un zvejniekus no Salacgrīvas, lai sagādātu labāko, ko dod Latvijas zeme, meži un ūdeņi, un tad mūsu pavāri sāk burties ap katliem un pannām, un dabas veltes visdažādākajos savienojumos sāk savas garšas rotaļas uz mūsu mēlēm.

RESTORĀNA JAUNUMI
Credit card
DARBA LAIKS
  • P. - C.: 11:00 - 23:00
  • P - Sv.: 11:00 - 01:00
Logo Kafejnīca – terase – bārs Kasdārzā
Adrese:Radio iela 1, Rīga
Telefons:+371 22003555
e-pasts:kas@kasdarza.com
WEB:mājas lapa


Komentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code:
 
NEPATIKA!
Atbildes: 1
[!star_rating? &id=1912 &tpl=`@CHUNK:star_rating`!]
Komentārs
Re:
Atbilde#1 datums: Wed August 07, 2019, 10:44:36
Jā, vieta tiešām forša - tāda oāzīte pašā pilsētas centrā, bet..... ja divas vīna glāzes jāgaida 40 minūtes.... Sorry! Vairāk nē!