Booking.com

VIESNĪCAS

Īpašie piedāvājumi no viesnīcām Latvijā

HOTELS|ГОСТИНИЦЫ

Pavasara piedāvājums no Baltic Beach Hotel 30.04. - 09.05.2016 Pavasara piedāvājums no Baltic Beach HotelIzbaudiet pavasara atmodu ar savu ģimeni viesnīcā Baltic Beach Hotel & SPA! Mēs esam parūpējušies par katru sīkumu lai iepriecinātu gan pieaugušos, gan mūsu jaunos viesus.
Vairāk

Romantiskais piedzīvojums no Goodstay Jūrnieks hotel Tikai aprīlī 10% atlaide Romantiskais piedzīvojums no Goodstay Jūrnieks hotelŠis būs neaizmirstams romantiskais piedzīvojums! Jūs sagaidīs romantiski dekorēts uzlabotais lukss numurs ar burbuļvannu, augļu plate un atdzesēts dzirkstošais vīns!
Vairāk

Pavasara piedāvājums no Albert Hotel 15.02. - 31.05.2016 Pavasara piedāvājums no Albert HotelAlbert Hotel aicina jūs izbaudīt pavasara laiku Rīgā ar palikšanu standarta vai uzlabotas klases numurā 20% atlaidi istabas cenai.


Vairāk

Vīna degustāciju vakariņas Siguldā 6. maijā, 19:00 Vīna degustāciju vakariņas SiguldāDegustēsim un baudīsim izsmalcinātos, elegantos vīnus un gardus ēdienus. 6. maijā, 19:00 restorānā "Garšas Frekvence"
Vairāk

Viesnīca Islande Hotel piedāvā vēlo brokastu S., Sv. 11:00-15:00 Viesnīca Islande Hotel piedāvā vēlo brokastuViesnīca Islande Hotel Rīga piedāvā visiem vēlo brokastu cienītājiem unikālu iespēju nobaudīt BRUNCH 9.stāva restorānā ar ekskluzīvu skatu uz Rīgas panorāmu.
Vairāk

Neaizmirstamais Medusmēnesis! Neaizmirstamais Medusmēnesis!Royal Casino SPA & Hotel Resort kompleks aicina jaunlaulātos pavadīt neaizmirstamu laiku un izbaudīt īpašas sajūtas viesnīcā Royal Hotel.


Vairāk