VIESNĪCAS

RANCHO RANDEVU

HOTELS|ГОСТИНИЦЫ


RANCHO RANDEVU

Recreation place RANCHO RANDEVU

Skatīt cenas
Pasūtīt pasākumu

„RIVERSIDE'S RANCHO„ - tā ir komfortabla atpūta gleznainā Latvijas nostūrī, kur satek Pērses un diženās Daugavas ūdeņi.
Tā ir arī unikāla iespēja kāzu, jubileju svinības, lietišķās tikšanās un seminārus savienot ar brīnišķīgu atpūtu pie dabas.
„RIVERSIDE'S RANCHO„ gaida Jūs jebkurā gada laikā: ziemā un vasarā, rudenī un pavasarī diennakts laikā!!!
Jūsu rīcībā:
"Country House" - kantri māja paredzēta dažādu pasākumu - semināru, kāzu, jubileju rīkošanai un vienkārši relaksācijai no pilsētas steigas.
Mājā ir 8 numuri (26 guļamvietas),  pirts, biljards, karaoke, TV, virtuve, 2 zāles ar kamīnu.
 
„Glory House„ – paredzēta gan divu – četru cilvēku izmitināšanai numuros, gan arī dažādu pasākumu rīkošanai. Māja ir 6 numuri (20 guļamvietas). Katrā numurā ir tualete, duša, TV, kondicionieris. Mājā ir pirts, biljards, karaoke, TV, virtuve, divas zāles ar kamīnu, videoprojektors, ekrāns.
 
Viesu mājiņas LUX "Happy House", "Dream House", „Funny House„ - mājīgas, siltas guļbūves mājiņas ar visām ērtībām. Mājiņas paredzētas trīs cilvēku izmitināšanai. Katrā mājiņā ir TV, DVD, tualete, duša, ledusskapis, divguļamā un vienguļamā gultas, 2 balkoni.
 
Tīrs meža gaiss un ūdens garantē patīkamu atpūtu ar bērniem. Senatnes cienītājiem tiek nodrošināta ekskursija uz Kokneses pilsdrupām.
Firmu vadītāji varēs jebkurā laikā noorganizēt lietišķās tikšanās vai seminārus saviem darbiniekiem un apvienot tos ar brīnišķīgu atpūtu. Jūsu kāzu dienas vai jubilejas svinības, rīkotas „RIVERSIDE'S RANCHO„, paliks atmiņā uz ilgu laiku. Jaunais gads un Ziemassvētki „RIVERSIDE'S RANCHO„ atnesīs Jums veiksmi!!!
assets/images/logos/Rancho_logo.jpg
Adrese:Koknese, Latvia
Telefons:+371 67840040; +371 295154721
e-pasts:javis@apollo.lv
WEB:mājas lapaKomentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: