Vecrīga

Restorāns El Gaucho

RESTAURANTS|РЕСТОРАНЫ

Premium klases atpūtas māja BLACK HOUSE SPA
Galdiņu rezervācija
Banketu pasūtīšana
+371 27167370
BEZMAKSAS rezervēt galdiņu restorānos
Rīgā un Latvijā - tiešsaitē vai pa tālruni 

Restorāns
El Gaucho

“El Gaucho Argentinian Steakhose” restorānu ķēde piedāvā tradicionālo steiku namu virtuvi atbilstoši mūsdienu prasībām, kā arī augstākās kvalitātes apkalpošanu un viesmīlību. Mūsu mērķis ir iegūt atpazīstamību visās Baltijas valstīs izmantojot “El Gaucho Argentinian Steakhouse” restorānu konceptu, un kļūt par vienu no labākajiem pilsētas restorāniem. Atrodoties jau vairāk kā sešās pasaules valstīs – Vjetnamā, Taizemē, Krievija, Čehijā, Slovākijā, Izraēlā un citās pasaules valstīs – Argentīnas pieskāriens ir sajūtams visā restorāna konceptā: ēdienkartē, vīnu klāstā un gaisotnē!


Mēs cenšamies panākt augstāko ēdienu kvalitāti, plašāko vīnu klāstu, kā arī, radīt restorāna atmosfēru, kas būtu piemērota katram dzīves mirklim. Īstas ķieģeļu sienas, koka un metāla elementi interjērā, eksluzīvi izstrādāts grils mūsu restorānu ķēdei, kas ļauj saglabāt un akcentēt dabīgo gaļas garšu – tikai pāris lietas, kas definē restorānu “El Gaucho”.

“El Gaucho” restorāni ar lepnumu piedāvā labāko steika nama produkciju – mūsdienīgu ēdienu noformējumu, izmantojot tikai svaigus, augstākās kvalitātes vietējos produktus, rūpīgi atlasītu Premium klases liellopu gaļu, apkopojot izcilākos starptautiskos vīnus, lai radītu nepārspējamu garšas pieredzi. Mēs izvēlamies tikai labāko gaļas produkciju – dzīvnieki ir audzēti tiem piemērotos vides apstākļos, plašās ganībās, bez mākslīgās piebarošanas un rūpīgi sekojot līdzi to veselībai, neizmantojot antibiotikas. Gadiem izstrādātas gaļas nogatavināšanas metodes, kā rezultātā tiek radīta neatkārtojama garšu buķete, kas kūst Jūsu mutē, un rada neaizmirstamu baudījumu. Visa mūsu gaļas produkcija ir atdalīta un sadalīta ar rokām, neizmantojot mehānisko apstrādi.

Lai gan, mūsu pamatēdiens ir steiks, arī citu ēdienu cienītāji spēs atrast sev piemērotu piedāvājumu – Argentīnai raksturīgās uzkodas, mājās gatavotās zupas, svaigos salātus, zivju un putnu gaļas ēdienus. Atradīsiet arī gardu desertu klāstu, kas spēs apmierināt visizvēlīgāko gardēdi.


RESTORĀNA JAUNUMI
Creditcard
DARBA LAIKS:
  • 12.00 - 23.00

VIETU SKAITS:

  • 50

PAPILDPAKALPOJUMI:

  • Vasaras terase
  • Bērnu ēdienkarte
  • Wi-Fi
  • Banketi, pasākumi
Logo Restorāns El Gaucho
Adrese:19 Vaļņu Street, Riga
Telefons:+371 27167370
e-pasts:lattravel@lattravel.lv
WEB:mājas lapa


Komentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: