Vecrīga

Restorāns St.Petrus

RESTAURANTS|РЕСТОРАНЫ

Premium klases atpūtas māja BLACK HOUSE SPA
Galdiņu rezervācija
Banketu pasūtīšana
+371 27167370
BEZMAKSAS rezervēt galdiņu restorānos
Rīgā un Latvijā - tiešsaitē vai pa tālruni 

Restorāns
St.Petrus

Petrus Restaurant ir mūsdienu Latvijas virtuves restorāns ar nordiskās garšas akcentu. 2018. gadā restorānu novērtēja slavenais gastronomiskais gids White Guide Nordic, kā vienu no labākajiem restorāniem Baltijas reģionā. Restorāns atrodas vienā no skaistākajām vietām Vecrīgā - starp Sv. Pētera baznīcu un Dekoratīvi lietišķās mākslas un dizaina muzeju, un Skārņu ielas tirgotājiem.

Restorānā ir divas atmosfēras pilnīgi atšķirīgai gastronomiskai pieredzei: pirmajā stāvā ir rosīga gastrobāra atmosfēra ar atvērto virtuvi, kur viesi var vērot kā top viņu ēdieni, taču otrais restorāna stāvs atspoguļo klasiskā restorāna gaisotni, piedāvājot izsmalcinātu un romantisko atmosfēru ar gleznainu skatu uz Sv. Pētera baznīcu un Vecrīgas ieliņām. Restorāna otrajā stāvā atrodas arī mājīga privāta zāle, kura ir ideāli piemērota īpašiem pasākumiem.

Dmitrijs Fedosēvīčs, šefpavārs ar darba pieredzi restorānos ar Michelin zvaigznēm, katru sezonu restorānā Petrus rada jaunu ēdienkarti, kurā organiski apvienota Baltijas mūsdienu virtuve un aktuālie gastronomijas pasaules trendi, kā arī restorāns var lepoties ar bagātīgu vīnu karti: piedāvājumā ir vīni, kuru dzimtene ir ne tikai tradicionāli auglīgās vīnogu plantācijas Vecajā un Jaunajā pasaulē, bet arī labākās šķirnes Austrumeiropā.

St. Petrus Restaurant piedāvā iespējas sarīkot dažādus pasākumus, kā arī kulinārijas meistarklases. Otrais restorāna stāvs vienmēr laipni uzņems 40 personas pilnvērtīgam banketam vai 70 personas kokteiļvakaram. Vasaras sezonā viesi var baudīt gardus ēdienus un atspirdzinošus dzērienus mājīgā vasaras terasē restorāna pirmajā stāvā, kā arī īpašo pasākumu laikā vērot saulrietus, klausoties lielisku mūziku un baudot grila ēdienus ekskluzīvā jumta terasē, no kuras paveras neaizmirstams skats uz pilsētu.


Grilētas karaliskās garneles
Grilētas karaliskās garneles ar burkānu biezeni, grilētiem jaunajiem burkāniem un smiltsērkšķu-burkānu saldējumu
15.50 EUR


Vinegrets ar marinētām sēnēm,
lēni pagatavotu topinambūru, kimči gurķiem un krasnī ceptām bietēm
10.50 EUR
RESTORĀNA JAUNUMI
Кредитные карты
DARBA LAIKS:
  • 12:00 - 23:00
  • Svētdiena: 12:00 - 22:00

VIETU SKAITS:

  • 80

PAPILDPAKALPOJUMI:

  • Vasaras terase
  • Wi-Fi
  • Banketi, pasākumi
  • Biznesa pūsdienas
  • Panorāmas skats
Logo Restorāns St.Petrus
Adrese:11 Skarnu Street, Riga
Telefons:+371 27167370
e-pasts:lattravel@lattravel.lv
WEB:mājas lapa


Komentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: