Rīga

Restorāns Uzbekistāna

RESTAURANTS|РЕСТОРАНЫ

Galdiņu rezervācija
Banketu pasūtīšana
+371 27167370
BEZMAKSAS rezervēt galdiņu restorānos
Rīgā un Latvijā - tiešsaitē vai pa tālruni 

Restorāns
Uzbekistan

Par restorānu
Gandrīz vai neiespējami aprakstīt visu to austrumu skaistumu, kurš ir apvienots restorāna „Uzbekistāna” 4 zālēs. Jau restorāna radīšanas sākumā kā pamatuzdevums tika uzstādīts radīt vietu, kur varētu pulcēties Latvijas inteliģence, gardummīļi, un ģimenes, tādējādi pierādot, ka šis restorāns ir pieejams ikvienam. Vietu, kurai raksturīgs bagātīgs, bet ne pārbagāts interjers, vietu, kur apmeklētāji sajustu mājīgumu un īpašu auru, knapi pārkāpjot pāri restorāna slieksnim. Vietu, kur varētu baudīt pazīstamus un mazāk pazīstamus austrumu ēdienus, kuru simbolizējošam vārdam jābūt – izcils. Restorānu, kur ēdiens tiek pasniegts atbilstoši tradīcijām, maize tiek cepta īpašā uzbeku krāsnī, vesta īpaši no Uzbekijas, kur visi ingredienti ir dabīgi. Citiem vārdiem, visam restorānā jābūt tīram savā izpildījumā un formās, tādam, kas ir dabīgs un skaists, tādam kas rosina cilvēku apetīti. Vietai, kura spēj uzrunāt cilvēkus un viņi šai „uzrunai” atsauktos.

Interjers
Bagātīgu krāsu un dabīgo materiālu kopums, tā divos vārdos varētu raksturot restorāna interjeru, kura elementi visi ir atvesti no Āzijas. Ar rokām austi paklāji, kā arī no antikvāriem vestas statuetes un trauki ir oriģināli uzbeku tautas simboli un mākslinieku roku veidoti elementi. Pat instrumenti, kuri lielā klāstā izstādīti restorānā ir veidoti no simtgadīga vīnogulāja stumbra, bet stīgas no dzīvnieku iekšām, turklāt visi ir lieliskā stāvoklī. Ja kāds jūt spēku un spējas, var arī uzspēlēt un priecēt viesus ar savu priekšnesumu. Savukārt nogurušos „ceļiniekus” priecēs īpašais atpūtas stūrītis, kur uz mīkstiem, austrumu meistaru austiem spilveniem, nesteidzoties dzert tēju, sajūtot austrumu burvību.

Šefpavārs
Īpašs restorāna „Uzbekistāna” lepnums ir šefpavārs Tadžibaevs Ahrols, kuram ir ne tikai 35 gadu pieredze, bet kurš ir strādājis leģendārā Taškentas restorānā Bahor, kā arī izslavinātajā Maskavas restorānā „Baltā tuksneša saule”. Šefpavārs īpaši ir lepns, ka visu personālu viņš ir pats piemeklējis, personālu, kurš ir mērojis tālo ceļu no pašas Taškentas, kā arī par to, ka beidzot Rīgā būs iespējams nobaudīt īstu uzbeku plovu, pasniegtu ar svaigiem salātiem, īstajā uzbeku kazan katlā.

Ačučuk
sulīgi un labi nogatavojušies tomāti ar ugunīgo čillī pipariņu, sīpoliem un baziliku 3,50 EUR

„Uzbeku” plovs
uzbeku ēdienu karalis. Pēc uzbeku tradīcijām kazan katlā pagatavots pamatēdiens no rīsiem, jēra gaļas un garšvielām
8,50 EUR


Upes forele
gatavota uz oglēm, pasniegta ar Tartar mērcīti
9,30 EUR
RESTORĀNA JAUNUMI
Video Restorāns Uzbekistāna Credit card
DARBA LAIKS:
 • 10.00 - 23.00
  Piektdienās un Sestdienās
  līdz pēdējam apmeklētājam

VIETU SKAITS:

 • 65
 • Vasaras terase - 30

PAPILDPAKALPOJUMI:

 • Vasaras terase
 • Wi-Fi
 • Banketi, pasākumi
 • Bezmaksas autostāvvieta
Logo Restorāns Uzbekistāna
Adrese:Bruņinieku iela 33, Rīga, LV-1001
Telefons:+371 2 2323577
e-pasts:info@uzbekistana.lv
WEB:mājas lapa


Komentārus

 • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: