VIESNĪCAS

Sanatorija Belorusija

HOTELS|ГОСТИНИЦЫ


Sanatorija Belorusija

Sanatorium Belorusija

Skatīt cenas
Pasūtīt pasākumu

Jūrmala tiek dēvēta par Latvijas Rivjēru un ir plaši pazīstama, pateicoties savām dabas bagātībām – mēreno klimatu, jūru, gadsimtu vecām priedēm, tīru gaisu, ārstnieciskajiem dubļiem un minerālajiem ūdeņiem. Jūrmala ir unikāla vieta spēku atjaunošanai, veselības nostiprināšanai, dažādu saslimšanu profilaksei un rehabilitācijai.
Tieši šeit, Jūrmalā, 200 m no jūras krasta un 20 km no Latvijas galvaspilsētas atrodas sanatorija "Belorusija".

Sanatorijā ir unikāla medicīniskā bāze. Mūsu dziednīca ir aprīkota ar mūsdienīgām kūrorta medicīnas tehnoloģijām diagnosticēšanai, ārstniecībai, profilaksei un rehabilitācijai. Piedāvājam atveseļošanās programmas un pilnu pakalpojumu spektru maksimāli patīkamai un veselīgai atpūtai.
Lielākais mūsu sanatorijas lepnums ir 25 metrus garš baseins ar minerālo ūdeni. Savukārt centrālajā korpusā atpūtniekiem ir brīvi piejamams minerāliem bagāts dzeramais ūdens tieši no dziļurbuma akas.

Vēl viena mūsu sanatorijas "rozīnīte" ir sāls istaba. Ar minerāliem bagāto sāls alu gaisa ārstnieciskās īpašības ir zināmas jau kopš senatnes. Esam jums izveidojuši šādu sāls alu arī mūsu sanatorijā.
Tāpat piedāvājam arī ūdens procedūras, dūņu ārstniecības procedūras, parafīna ietīšanas, klasisko un hidromasāžu, limfodrenāžu, mūsdienīgus fizikālās terapijas kabinetus, pilnu funkcionālo izmeklēšanu, kā arī stomatologu un citu speciālistu pakalpojumus. Nostiprināt ārstēšanas efektu palīdzēs ikdienas pastaigas jūras krastā, skābekļa kokteiļi, svaigi spiestas sulas un zāļu tējas.

Mūsu dziednīca aicina Jūs atpūsties Baltijas jūras krastā. Jūsu veselībai un atpūtai palīdzēs maigs klimats, ārstnieciskais jūras gaiss, Jūrmalas daba, miers un klusums.
Mūsu speciālisti ir izstrādājuši īpašas sanatorijas-kūrorta atveseļošanās programmas sirds un asinsvadu sistēmai, elpošanas orgāniem, nervu sistēmai, balsta un kustību aparātam, gremošanas orgāniem. Individuālās vispārējas atveseļošanās un figūras korekcijas programmas ir mūsu īpašais piedāvājums tiem, kuri vēlas atpūsties par labu veselībai. Uzmanīgs un iejūtīgs personāls, mūsdienīgs aprīkojums un patīkama gaisotne palīdzēs Jums atbrīvoties, labi atpūsties un mājās atgriezties spēka un veselības pilniem.

Laipni lūdzam sanatorijā "Belorusija"!
assets/images/logos/Belorusija_logo.jpg
Adrese:4/8 Bulduru Avenue, Jurmala, LV-2010, Latvia
Telefons:+371 67752017; +371 67752148
e-pasts:belorusija@belorusija.lv
WEB:mājas lapaKomentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code:
 
Silvija
Atbildes: 4
Rating: 4 / 5 (2)
Komentārs
Valsts apmaksata rehabilitacija
Atbilde#4 datums: Thu January 17, 2019, 09:47:16
Labdien! Redzeju, ka Jums ir Valsts apmaksata rehabilitacija, ka laudzu pieteikties? Cik maksa vievietigs Nr. uz menesi? Ciena, Silvija Berga
Indre
Atbildes: 4
Rating: 4 / 5 (2)
Komentārs
dienas piedavajums
Atbilde#3 datums: Tue October 08, 2019, 15:24:40
Labdien,mani interese jūsu sanatorij vai ir iespeja saņemt dienas SPA,masažas...t.k.es dzivoju Jurmala.
Ar cien.
Indre
Nikita
Atbildes: 4
Rating: 4 / 5 (2)
Komentārs
Basseins
Atbilde#2 datums: Sun June 06, 2021, 21:31:06
Здравствуйте, А у вас работает бассейн? Спасибо
vladimirs
Atbildes: 4
Rating: 4 / 5 (2)
Komentārs
Re:
Atbilde#1 datums: Fri July 09, 2021, 11:14:24
Man interese var saņiemt tikai proceduri ko ieteiks
Jusu arsts bez dzivošanas viesnica
Error