VIESNĪCAS

SPA viesnīca Usma

HOTELS|ГОСТИНИЦЫ


SPA viesnīca Usma

SPA viesnīca Usma

Skatīt cenas
Pasūtīt pasākumu

Viesnīca Usma Spa atrodas tieši pie Usmas ezera un piedāvā privāto pludmali. Viesnīca piedāvā dažāda veida naktsmītnes, kā arī dažādas brīvā laika pavadīšanas iespējas un labsajūtas procedūras. Viesnīca piedāvā diennakts reģistratūru, bezmaksas autostāvvietu un bezmaksas bezvadu interneta pieslēgumu.

Viesnīca Usma Spa piedāvā numurus un kotedžas. Lielākajā daļā naktsmītņu ir privāta vannas istaba un televizors. Kotedžās ir koka interjers, savukārt numuri ir iekārtoti klasiskā stilā un siltās krāsās.

Viesi var baudīt dažādas procedūras spa centrā, kā arī atpūsties saunā vai peldbaseinā. Bērniem ir pieejams rotaļu laukums. Viesiem ir pieejamas arī grila iekārtas.

Viesnīcas Usma Spa restorāns piedāvā dažādu virtuvju ēdienus. Brokastis tiek pasniegtas gan restorānā, gan viesnīcas numuros. Viesi tiek aicināti apmeklēt arī viesnīcas bāru.

Tuvākā autobusu pietura atrodas 800 metru attālumā no viesnīcas Usma Spa. Tuvākais veikals ir 4 km attālumā. Mini zooloģiskais dārzs atrodas 1 km attālumā. Viesnīca var nodrošināt transporta pakalpojumus.
assets/images/logos/Usma_logo.jpg
Adrese:"Priežkalni", Usma parish, Ventspils district, Latvia, LV-3619
Telefons:+371 63673654; +371 26334500
e-pasts:usma@usma.lv
WEB:mājas lapaKomentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: