VIESNĪCAS

Viesnīca Dinaburg

HOTELS|ГОСТИНИЦЫ


Viesnīca Dinaburg


Hotel Dinaburg

Skatīt cenas
Pasūtīt pasākumu

Good Stay Dinaburg Hotel - ir viena no populārākām vietām tūristu un vietējo iedzīvotāju vidū, pateicoties tās multifunkcionalitātei, apkalpošanas līmenim un kvalitātes un cenas attiecībai.

Viesnīcā ir pieejami 58 komfortabli numuri sākot no standarta tipa līdz lukss klases numuriem. Katrs numurs ir ierīkots tā, lai dzīvošana tajā ir maksimāli komfortabla un patīkama.

Pēc sātīgām pusdienām viesnīcas restorānā, Jūs varēsiet atslābināties atpūtas kompleksā ar baseinu, burbuļvannu, saunu un turku pirti. Bezmaksas bezvadu internets ir pieejams katrā viesnīcas numurā, tādejādi, Jūsu elektroniskās vēstules nepaliks neizlasītas.

Viesnīcā arī ir 3 tehniski aprīkotas konferenču zāles, kas dod iespēju organizēt tādus pasākumus kā konference, intervija, pārrunas, kā arī privātie svētki.

Viesnīca atrodas pilsētas klusajā rajonā, kas nozīmē, ka Jums netraucēs tramvāju vai automobīļu trokšņi, bet tajā pašā brīdī Jūs ātri atradīsiet sabiedriska transporta pieturu un 10 minūšu laikā būsiet pilsētas centrā.

Viesnīcas personāls Jums labprāt piedāvās konkrēto īpašu piedāvājumu, kas tiks realizēts viesnīcā Jūsu iebraukšanas laikā.

Mēs vienmēr būsim priecīgi Jūs redzēt viesnīcā Good Stay Dinaburg Hotel!
assets/images/logos/Din_logo_G_S_LAT.jpg
Adrese:39 Dobeles str., Daugavpils, LV-5404, Latvia
Telefons:+371 65453010
e-pasts:info@hoteldinaburg.lv
WEB:mājas lapaKomentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: