VIESNĪCAS

Old City Boutique Hotel

HOTELS|ГОСТИНИЦЫ


Old City Boutique Hotel


 Old City Boutique Hotel

Skatīt cenas
Pasūtīt pasākumu

Old City Boutique Hotel ir četrzvaigžņu viesnīca ar atrašanās vietu pašā Vecrīgas sirdī. Burtiski dažu minūšu attālumā no viesnīcas atrodas visas iecienītākās un populārākās Rīgas apskates vietas, restorāni, naktsklubi un arī iecienītākie veikali. Pavisam īsa pastaiga pa šaurām, bruģētām Vecrīgas ieliņām un Jūs ieraudzīsiet Latvijas Nacionālo operu, Rīgas Krievu teātri, Doma katedrāli vai Melngalvju namu Rātslaukumā. Tikai pāris soļu attālumā no viesnīcas atrodas stilīgais tirdzniecības centrs – „Galerija Centrs”.

Ja Jūsu ierašanās vieta Rīgā ir Rīgas Starptautiskā lidosta, līdz viesnīcai Old City Boutique Hotel Jūs varēsiet nokļūt 20 minūšu laikā.

Šī viesmīlīgā un mājīgā viesnīca pārsteidz savus viesus ar unikālu dizainu, kas apvieno mūsdienu stilu un senās Rīgas elementus. Jūs pamanīsiet oriģinālus viduslaiku mūra fragmentus ne tikai viesnīcas vestibilā, bet arī vairākos numuros. Iepazīstoties ar viesnīcas telpām, varēsiet izbaudīt interesantas Rīgas fotogrāfijas, atspoguļojošas pilsētas vēsturi. 

Viesnīcas laipnais un augsti kvalificētais personāls vienmēr rūpējas par savu klientu vajadzībām un prezentē Rīgu kā interesantu un ļoti patīkamu tūrisma galamērķi. 


assets/images/logos2/old_city_hotel.jpg
Adrese:Old City Boutique Hotel Teatra street 10, Riga, LV-1050, Latvia
Telefons:+ 371 67356060
e-pasts:reservations@oldcityhotel.lv
WEB:mājas lapaKomentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: