VIESNĪCAS

Viesnīca Radi un draugi

HOTELS|ГОСТИНИЦЫ


Viesnīca Radi un draugi

Viesnīca Radi un draugi

Skatīt cenas
Pasūtīt pasākumu

Četrzvaigzņu viesnīca „Radi un draugi” atrodas Rīgas arhitektoniski vēsturiskajā centrā – Vecrīgā Mārstaļu ielā. Pateicoties lieliskajai atrašanās vietai tūristu iecienītie kultūras, mākslas un atpūtas objekti ir tikai pāris minūšu gājiena attālumā.

1995.gadā viesnīca savu darbību uzsāka ar 28 numuriem, divas reizes tika paplašināta un tagad, pēc 2012.gadā piedzīvotās renovācijas, viesnīca piedāvā 72 jaunus un modernus viesu numurus, kas aprīkotas ar visu nepieciešamo viesu labsajūtai un komfortam. elegantu atpūtas telpu un 2 gaišas un plašas konferenču zāles.

Viesnīcas „Radi un draugi” miera un plašuma sajūtu restorānu  "NIKLĀVS"  ir iecienījuši gan Rīgas viesi, gan vietējie iedzīvotāji, kam tīk ieturēt labas vakariņas ārpus mājas. Restorāna interjeru raksturo mājīgs un eleganti ieturēts stils, kas rada vieglu un nepiespiestu atmosfēru. Ēdienkarte balstīta uz sezonalitāti un vietējiem produktiem, lai restorāna viesiem vienmēr piedāvātu augstāko kvalitāti.

Viesnīcas laipnais un profesionālais personāls rūpēsies par to, lai Jūs viesnīcā vienmēr justos kā pie draugiem un radiem!


assets/images/logos/Radi_logo.jpg
Adrese:1 Marstalu Str., Riga LV 1050
Telefons:+ 371 67820020
e-pasts:radi.reservations@draugi.lv
WEB:mājas lapaKomentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: