VIESNĪCAS

Viesnīca Radisson Blu Elizabete Hotel

HOTELS|ГОСТИНИЦЫ


Viesnīca Radisson Blu Elizabete Hotel

 Viesnīca Radisson Blu Elizabete Hotel

Skatīt cenas
Pasūtīt pasākumu

Radisson Blu Elizabete Hotel –
moderna dizaina viesnīca pašā pilsētas sirdī.

Tūrisma attīstības valsts aģentūra atzinusi Radisson Blu Elizabete Hotel par 2008.gada labāko jauno naktsmītni valstī. Šī viesnīca ir modernas arhitektūras un interjera paraugs pašā pilsētas centrā. Skaistā fasāde un unikālais iekšējais viesnīcas pagalms apvieno stiklu, tēraudu un teksturēta koka paneļus, radot dinamisku un pievilcīgu ēkas konstrukciju. Viesnīcas interjera elementi atspoguļo moderno un mūsdienīgo Rīgas un tās iedzīvotāju kosmopolītismu.

Radisson Blu Elizabete Hotel Pateicoties siltajai un laipnajai gaisotnei, uzturēšanās Radisson Blu Elizabete Hotel ir ļoti patīkama, kā arī kalpo kā ideāls sākuma punkts Jūsu ceļojumam pa skaistākajām Eiropas galvaspilsētām.

Radisson Blu Elizabete Hotel piedāvā 228 numurus, to skaitā Standard Class, Business Class numurus, kā arī trīs Jr Suite un vienu Suite numuru. Visas telpas ir plašas un apvieno modernās ērtības ar jaunākajām, Latvijas tirgū unikālām, tehnoloģijām arhitektūras nozarē.

Viesnīca piedāvā pilnu ērtību klāstu, ieskaitot moderno restorānu, dzīvīgo vestibla bāru, slēgto pagalmu, mūsdienīgo fitnesa centru ar lielisku skatu uz tuvējo parku, saunu un pazemes autostāvvietu. 

Radisson Blu Elizabete Hotel atrodas pašā pilsētas sirdī, tikai 5 minūšu attālumā no Vecpilsētas, dzīvīgā rajonā, kur atrodas modes preču veikali, restorāni un kur izbaudāma aizraujoša naktsdzīve. Viesnīca atrodas 2 km attālumā no Rīgas pasažieru ostas un 15 km attālumā no Rīgas Starptautiskās lidostas. 
Credit card

assets/images/logos2/Blu_Elizabete_logo.jpg
Adrese:Radisson Blu Elizabete Hotel, Elizabetes iela 73 , Rīga, LV-1050
Telefons:+371 6 778 5555
e-pasts:info.elizabete.riga@radissonblu.com
WEB:mājas lapaKomentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: