VIESNĪCAS

Viesnīca Radisson Blu Hotel Latvija

HOTELS|ГОСТИНИЦЫ


Viesnīca Radisson Blu Hotel Latvija

 Viesnīca Radisson Blu Hotel Latvija

Skatīt cenas
Pasūtīt pasākumu

Radisson Blu Hotel Latvija – mūsdienīga daudzstāvu viesnīca
ar SPA pašā pilsētas centrā.

Šī viesnīca apmeklētājiem piedāvā iespaidīgas ainavas, gan Vecpilsētas, gan Rīgas centra virzienā. Tā ir pazīstama ar savu dzīvīgo atmosfēru un izklaides iespēju pārpilnību, tai skaitā mūsdienīgo un eleganto Skyline bāru, kas no 26. stāva ļauj baudīt fantastisku pilsētas panorāmu, kā arī jaunu unikālas koncepcijas SPA kompleksu ESPA Rīga. 

Radisson Blu Hotel Latvija ir viens no atpazīstamākajiem Rīgas objektiem, un tā ir lieliska izvēle gan biznesa, gan atpūtas ceļojumiem.

Viesnīca piedāvā 571 viesu istabu, to skaitā Standard Class, Superior Class un Business Class numuriņus, kā arī dažas Suite istabas un Presidential apartamentus galvenajā viesnīcas daļā un atjaunotajā ziemeļu spārnā.

Radisson Blu Hotel Latvija atrodas arī lielākais un modernākais Konferenču un pasākumu centrs reģionā ar 15 daudzfunkcionālām telpām un visaugstākā līmeņa tehnisko aprīkojumu. Lielākajā zālē iespējams izvietot sēdvietas līdz pat 1000 cilvēkiem.

Viesnīcas atrašanās vieta pašā pilsētas darījumu un iepirkšanās centra sirdī ļauj ātri sasniegt jebkuru pilsētas centra vai Vecpilsētas daļu. Viesnīca atrodas tikai 5 minūšu gājiena attālumā no Vecpilsētas, 2km attālumā no Rīgas pasažieru ostas un 12km attālumā no Rīgas Starptautiskās lidostas. 

assets/images/logos/Logo_BLue_hotel_Latvia.jpg
Adrese:Elizabetes iela 55, Rīga, LV-1010
Telefons:+371 6777 2222
e-pasts:info.latvija.riga@radissonblu.com
WEB:mājas lapaKomentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: