VIESNĪCAS

Viesnīca Radisson Blu Ridzene Hotel

HOTELS|ГОСТИНИЦЫ


Viesnīca Radisson Blu Ridzene Hotel

 Radisson Blu Ridzene Hotel

Skatīt cenas
Pasūtīt pasākumu

Radisson Blu Ridzene Hotel –
prestižs un elegance netālu no Vecpilsētas
.

Virtuālā tūre 360°


Radisson Blu Ridzene Hotel, apvienojot izsmalcinātību un tradīcijas, kā arī piedāvājot līdzsvaru starp klasisko un moderno, ielūdz Jūs izbaudīt savu patīkamo atmosfēru. Šī jaukā viesnīca ar gaismas piepildītām, eleganti iekārtotām istabām zina, kā saglabāt savu dvēseli. Tā vilinās Jūs ar savu dziļi personīgo atmosfēru un viesmīlību. 

Rūpīgi sniegtie pakalpojumi un personiskā apkalpošana padara šo viesnīcu par ideālu vietu ceļotājiem, kas novērtē ērtības un kvalitāti gan biznesa, gan atpūtas braucienos.

Radisson Blu Ridzene Hotel piedāvā 95 numurus, ieskaitot Standard Class, Superior Class numurus, kā arī Jr Suite, Suite numurus un President apartamentus. Visām telpām piemīt noslēpumains šarms un elegance, tās ir moderni iekārtotas, apvienojot klasisku izsmalcinātību ar mūsdienīgām tendencēm.

Viesnīca lepojas arī ar septiņām elegantām un pilnībā aprīkotām sapulču telpām, kur iespējams organizēt gan lietišķās sanāksmes gan privātus pasākumus. 

Tā kā viesnīca atrodas tikai 5 minūšu gājiena attālumā no Vecpilsētas, Jūs varēsiet ātri sasniegt galvenos tūrisma apskates objektus un izbaudīt pastaigu pa Rīgas Vecpilsētas gleznainajām ieliņām. Viesnīca atrodas tikai 2 km attālumā no Rīgas pasažieru ostas un 12km attālumā no Rīgas Starptautiskās lidostas.   

assets/images/logos2/Ridzene_logo.jpg
Adrese:Radisson Blu Ridzene Hotel, Reimersa iela 1, Rīga, LV-1050
Telefons:+371 6709 3333
e-pasts:info.ridzene.riga@radissonblu.com
WEB:mājas lapaKomentārus

  • Obligāti aizpildīt laukus, kas atzīmēti ar: *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Security Code: